Najpiękniejszy dzień w życiu wymaga niepowtarzalnej oprawy. Specjalnością naszego Domu Restauracyjnego jest kuchnia, w której menu weselne, komponujemy indywidualnie dla każdej Pary Młodej. Cenimy prostotę, naturę i harmonię,    zarówno w menu weselnym jak przy organizacji samej uroczystości.

W Kulicach łączymy nasze doświadczenie restauracyjne, pasje kulinarne i umiejętności organizacyjne, komponując dla Was uroczystość będącą spełnieniem marzeń.

Jeśli poszukujecie miejsca na ślub w ogrodzie, sielskie wesele czy klasyczny rodzinny ślub, jesteście we właściwym miejscu.


        


Dworek Kulice


W salach dworku możemy ugościć blisko 120 osób. Dysponujemy również osobną przeszkloną oranżerią  z bezpośrednim wyjściem na ogród, którą możemy dostosować dla Waszych najmłodszych Gości, zarówno na czas posiłków, jak i podczas przeróżnych animacji podczas przyjęcia.

Aranżując  przestrzeń  dworku, tak aby wyglądała pięknie w tym szczególnym dla Was dniu, udostępniamy nasze dekoracje oraz podpowiadamy jak można stworzyć przy ich pomocy wyjątkowy nastrój. Możemy  zaproponować  wam dekoracje w wersji rustykalnej, w kolorze pudrowego różu, bądź klasyczną białą, która w połączeniu z kilkoma dodatkami stworzy niepowtarzalny klimat waszej uroczystości.

Możemy również zaoferować Wam i waszym gościom noclegi w dworku dla ok. 60 osób. NOCLEGI


Zapraszamy do obejrzenia naszej GALERII ZDJĘĆ 


              

            

           

          


Uroczystość zaślubin w ogrodzie


W  przepięknym, otaczającym dworek parku istnieje możliwość zorganizowania uroczystości zaślubin. Przestrzeń tę możemy dla Was dowolnie zaaranżować, zarówno  z eleganckim czerwonym dywanem,  jak i w stylu rustykalnym, z drewnianymi dodatkami, gdzie pośród otaczającej przyrody powiecie sobie sakramentalne „TAK”


    

   

    

        

 


Ceremonia w kościele


Jeśli zdecydujecie  się na ceremonie w Kościele, nieopodal dworku stoi neoromański, ceglany Kościół pw św. Antoniego  z 1865 roku, w którym możecie wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej.Menu weselne


Nasze menu weselne skomponowane jest tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy trzy propozycje, które możecie dowolnie modyfikować pod preferencje swoje jak i swoich gości. Znajdziecie w nich klasyczne polskie potrawy, deski serów zagrodowych lub też owoce morza.

Aby zapewnić Wam najwyższą jakość naszych usług oraz kompleksową ofertę nawiązaliśmy współpracę z osobami, które od lat na rynku cieszą się bardzo dobrą opinią, a swoje produkty przygotowują z największą starannością i dbałością zarówno o ich wygląd  i smak. Specjalnie dla Was możemy przyszykować wiejski stół, deski serów zagrodowych oraz słodki bufet z fontanną czekoladową.


   


menu weselne 2023 już wkrótce
menu weselne 2021

MENU WESELNE 1 2021 – pobierz

MENU WESELNE 2 2021 – pobierz

MENU WESELNE 3 2021 – pobierz

POPRAWINY 2021 – pobierz

WESELA 2021 INFORMACJE – pobierz 

 

 


Poprawiny w ogrodzie


W ogordzie dworku stoi duży,  murowany grill, z którego można skorzystać organizując poprawiny.  Grillowana karkówka, warzywa,  czy też ryby w połączeniu z zimnym piwem mają bardzo wielu zwolenników podczas poprawin szczególnie w letnie miesiące.